سبد خرید

درباره فروشگاه کتاب آنلاین دالاهو

“دستیابی به کتاب‌ها و منابع منتشر شده به زبان شیرین پارسی در خارج از ایران همواره سخت و دشوار و گاهی ناممکن بوده است. این مجموعه مفتخر است با هدف گسترش فرهنگ کتابخوانی و ایجاد ارتباط با ادبیات پارسی و ارائه خدمات تهیه و تأمین کتاب‌های پارسی گامی در جهت رفع این نیاز مهم و ضروری هم‌میهنان ارجمند ساکن در قاره اروپا و کشور سوئیس بردارد.”

ارادتمند – لیدا شیری

فروشگاه کتاب آنلاین دالاهو با هدف گسترش فرهنگ کتابخوانی و ایجاد ارتباط با ادبیات پارسی راه اندازی شده است.

عمده ترین فعالیت فروشگاه کتاب آنلاین دالاهو در زمینه توزیع کتابهای فارسی اعم از کتاب های علمی، اجتماعی، سیاسی، تاریخی، روانشناسی، ادبی، آموزشی و درسی است و در این راستا آماده پذیرش هرگونه سفارش یا انتشار کتب مورد نظر شما می‌باشد.

این فروشگاه کتاب آنلاین هر سال با برگزاری نمایشگاه های کتاب و سی دی های شنیداری و حضور در بازارهای نوروزی در شهر زوریخ، مجموعه ای از آثار و کتب نویسندگان ایرانی و خارجی را در اختیار بازدید کنندگان قرار می‌دهد.

با توجه به محدودیت خرید، تهیه و عدم وجود کتابخانه های فارسی در خارج از کشور، اگر چنانچه مایل به تحویل رایگان کتاب‌های دست دوم و  قدیمی خود در زمینه های گوناگون هستید، لطفآ با فروشگاه کتاب آنلاین دالاهو تماس حاصل فرمایید.

مدیر و مسئول، لیدا شیری

انتخاب با شماست

فروشگاه کتاب آنلاین دالاهو در کشور سوئیس فعالیت می‌نماید. سوئیس در قلب اروپا و هم مرز با کشورهای پرجمعیت و تأثیرگذاری چون فرانسه، ایتالیا، آلمان و اتریش واقع شده است. چهار زبان رسمی و گویش های متنوع محلی، چهره‌ای فرهنگی به این کشور داده است و نوید پذیرش فرهنگ‌های دیگر به ویژه فرهنگ‌های کهن مانند فرهنگ ایران زمین و زبان پارسی را می‌دهد.

ما در قلب اروپا به شما سلام می‌کنیم و با افتخار اعلام می‌کنیم قادر هستیم با تأمین نیاز شما به منابع و کتاب‌های پارسی، بتوانیم فرهنگ غنی و باستانی ایرانی و زبان پارسی را به جهانیان و اروپایی‌ها معرفی کنیم.

در حال بارگذاری ...